Basic Details

MR Radka - profesjonalna regeneracja turbin i turbosprężarki
siachen.com/turbosprezarkimielec
Incorporated
Biuro
Owner
PL
Mielec

Communication

ul. Polna 3b 39-300 Mielec
+48-609-141806
Click here
www.turbosprezarki.mielec.pl
https://www.facebook.com/regeneracjaturbosprezarekmielec/
https://goo.gl/maps/tQimNoKCCAnAe3W98
https://www.yelp.pl/biz/mr-radka-mielec-3
Phone or email

About Business

Business Summary

Oferujemy Państwu doskonałe, sprawdzone turbosprężarki. Regeneracja turbosprężarek różnego typu oraz różne rodzaje turbin.

Business Description

Turbosprężarki

Firma motoryzacyjna która doskonale znana jest z tego iż doskonale wykonuje swoje usługi. Regeneracja turbosprężarek jaką oferuje firma to usługi w oparciu o wieloletnie doświadczenie to sprawdzone, wysokiej jakości turbosprężarki.

W pełnej ofercie firmy regeneracja turbin standard oraz turbosprężarki i regeneracja turbo ze sterownikiem i także zmienna geometria. Posiadamy niezbędny, precyzyjny sprzęt który pozwala na wysokiej jakości regenerację. Nasza regeneracja to Mielec i okolice, znani doskonale w Mielcu oferujemy naprawdę doskonały produkt. Jednak nie ograniczamy się tylko do naszego miasta.

Regeneracja turbin i wysyłka

Tania i dobra regeneracja z Mielca

Możliwa jest także wysyłka turbosprężarki do klienta dlatego też polecamy się Państwu. Poza regeneracją naprawą oferujemy także skup, sprzedaż, wymianę turbosprężarek. Firma nasza to jakość, którą mamy dzięki personelowi i zastosowaniu sprawdzonych dobrych części. Dlatego też wiemy jak ważna jest jakość i zadowolenie klienta.

Współpraca z najlepszymi firmami

Nasza firma i regeneracja to sprawdzone usługi dlatego też regenerujemy turbosprężarki hurtem do naszych dystrybutorów, serwisów i warsztatów, które znają jakość, cenią ją i montują klientom nasze turbosprężarki. Dlatego też wiemy, jak istotne jest to aby dostarczać towar wysokiej jakości. Reklamacje to strata czasu i pieniędzy Państwa oraz nasza dlatego robimy i naprawiamy turbosprężarki raz a dobrze. Gwarancja usług, doskonałe i dogodne terminy i cena czyni z nas konkurencyjną firmę.

Please be the first customer to review this business.

Kindly base your comments only on personal experience. Please write a comment only if you have firsthand knowledge of their products or services. Remember that someone may buy their products or services based on your comment. Hence, only write your honest opinion. Only original, comments written using unique text, and genuine looking ones will be published for public view.

You must be logged in to post a comment. Kindly Login to write your review.

Last five profiles from the category:

Share this Business


Mail ID : Click here
Mobile : +48-609-141806

Your Name (required)

Your Email (required)

Subject

Your Message

Register your Business with Siachen.com & Find Indian & International businesses

Copyright © 2014–2020 Siachen