Basic Details

F.T.U.H MaxTrans – transport, spedycja i wynajem samochodów – Mielec, Poland.
siachen.com/maxtrans
Cooperatives
Biuro
Owner
PL
Option
Mielec

Communication

ul. Wolności 75 39-300 Mielec
+48-792-051510
+48-017-583-0279
Click here
www.maxtrans.com.pl
https://www.facebook.com/wypozyczalniasamochodowmielec/
https://goo.gl/maps/c33oU7rYvVGBwjUn9
https://www.yelp.pl/biz/maxtrans-mielec
Email or mobile

About Business

Business Summary

Firma MaxTrans to głównie transport i spedycja. Z tego znani oferujemy transport międzynarodowy i krajowy oraz wynajem samochodów.

Business Description

Transport krajowy i transport międzynarodowy

Transport Słowacja, Węgry, Anglia oraz Ukraina i Austria

Firmy poszukujące partnerów zapraszamy do współpracy w zakresie współpracy B2B. Oferujemy Państwu profesjonalne usługi transportowe.

Transport drogowy towarów to nasza specjalizacja i główne usługi jakie realizujemy na terenie kraju i Europy. Dlatego oferujemy Państwu sprawdzony, doskonale znany firmom w regionie transport z firmy F.T.U.H MaxTrans której specjalizacją są samochody tandem i jumbo. Ponadto spedycja i inne formy przewozu towarów. Spedycja Słowacja oraz transport Węgry to nasza domena.  Jesteśmy partnerem dla wielu firm i instytucji, dla których realizujemy systematyczne zlecenia i ładunki. Szczególnie transport Słowacja to nasz często uczęszczany kierunek. Dlatego też transport drogowy z Polski na Słowację to doskonale znane nam kierunki, jak również Węgry oraz na południe również transport do Austrii. W tych kierunkach realizujemy zarówno całe pojazdy jak również drobnicę.

Wypożyczalnia samochodów Mielec

Lokalnie Mielec powiat mielecki i okolice to szereg innych usług. W tym stacja diagnostyczna, paliw oraz wypożyczalnia samochodów. Głównie samochody osobowe w usługach rent a car pod wynajem. Dlatego też wynajem samochodów w naszej firmie to kompleksowa, doskonała usługa i szeroki wybór pojazdów.

Wynajem samochodów

Wśród naszych pojazdów, największą popularnością cieszą się przede wszystkim samochody osobowe na 9 pasażerów, które można prowadzić z prawem jazdy kategorii B. To bardzo pożądane samochody dla rodzin na wyjazdy wakacyjne i inne. W tym także pod wycieczki ze znajomymi i wyjazdy grupowe.

Products / Services

Services

  • Transport Anglia
  • Transport Austria
  • Transport Słowacja
  • Transport Węgry
  • Transport Ukraina
  • Spedycja
  • Wypożyczalnia samochodów
  • Usługi rent a car

Kindly Review & Rate this Business

Comments are moderated. Please write to help the next potential customer with your experience of dealing with this business. Please use only original thoughts and unique words. While you are on your honour here, please do not forget the proverb that says "Honesty is the best policy".

Comments must be neatly and clearly written to be published.

You must be logged in to post a comment. Kindly Login with your Facebook / Google Account

Last five profiles from the category:

Share this Business


Mail ID : Click here
Mobile : +48-792-051510

Your Name (required)

Your Email (required)

Subject

Your Message