Siachen - 'Your Business Needs a Page'

Basic Details

F.T.U.H MaxTrans
siachen.com/maxtrans
Cooperatives
Biuro
Owner
PL
Option
Mielec

Communication

ul. Wolności 75 39-300 Mielec
+48-792-051510
+48-017-583-0279
https://www.yelp.pl/biz/maxtrans-mielec
Email or mobile

About Business

Business Summary

Firma MaxTrans to głównie transport i spedycja. Z tego znani oferujemy transport międzynarodowy i krajowy oraz wynajem samochodów.

Business Description

Transport krajowy i transport międzynarodowy

Transport Słowacja, Węgry, Anglia oraz Ukraina i Austria

Firmy poszukujące partnerów zapraszamy do współpracy w zakresie współpracy B2B. Oferujemy Państwu profesjonalne usługi transportowe.

Transport drogowy towarów to nasza specjalizacja i główne usługi jakie realizujemy na terenie kraju i Europy. Dlatego oferujemy Państwu sprawdzony, doskonale znany firmom w regionie transport z firmy F.T.U.H MaxTrans której specjalizacją są samochody tandem i jumbo. Ponadto spedycja i inne formy przewozu towarów. Spedycja Słowacja oraz transport Węgry to nasza domena.  Jesteśmy partnerem dla wielu firm i instytucji, dla których realizujemy systematyczne zlecenia i ładunki. Szczególnie transport Słowacja to nasz często uczęszczany kierunek. Dlatego też transport drogowy z Polski na Słowację to doskonale znane nam kierunki, jak również Węgry oraz na południe również transport do Austrii. W tych kierunkach realizujemy zarówno całe pojazdy jak również drobnicę.

Wypożyczalnia samochodów Mielec

Lokalnie Mielec powiat mielecki i okolice to szereg innych usług. W tym stacja diagnostyczna, paliw oraz wypożyczalnia samochodów. Głównie samochody osobowe w usługach rent a car pod wynajem. Dlatego też wynajem samochodów w naszej firmie to kompleksowa, doskonała usługa i szeroki wybór pojazdów.

Wynajem samochodów

Wśród naszych pojazdów, największą popularnością cieszą się przede wszystkim samochody osobowe na 9 pasażerów, które można prowadzić z prawem jazdy kategorii B. To bardzo pożądane samochody dla rodzin na wyjazdy wakacyjne i inne. W tym także pod wycieczki ze znajomymi i wyjazdy grupowe.

Products / Services

Services

 • Transport Anglia
 • Transport Austria
 • Transport Słowacja
 • Transport Węgry
 • Transport Ukraina
 • Spedycja
 • Wypożyczalnia samochodów
 • Usługi rent a car

Last five profiles from the category:

Share this Business


Mail ID : Click here
Mobile : +48-792-051510

  Your Name (required)

  Your Email (required)

  Subject

  Your Message

  Star Profiles – Siachen's Celebrated Profiles

  Register your Business with Siachen.com & Find Indian & International businesses

  Copyright © 2014–2022 Siachen